עורך דין מתמחה במקרקעין

עורך דין מקרקעין

עבור מרבית האזרחים במדינה רכישת דירה, אדמה או מקרקעין מסוג אחר – היא הרכישה היקרה ביותר שהם מבצעים בחייהם. בשל עובדה כזו קשה להבין מדוע אנשים רבים מעדיפים לחסוך כמה אלפי שקלים לעורך דין אשר יכול לסייע להם לחסוך יותר כסף בתשלום המסים עבור רכישת הנכס. למעשה מדובר בהליך שהוא כמעט חובה לכל אדם המעוניין לרכוש נכס או אדמה אחרת מדובר בהחלטה לא חכמה בעליל.

כיצד נבחר את עורך הדין שלנו?

  • תחום התמחות – עורכי דין רבים מקבלים תיקים בתחומים שונים ומגוונים ולאו דווקא בתחומים שבהם הם מתמחים, זאת משום שגם בקרב עורכי דין מעוניינים למקסם את רווחי המשרד ולייצג כמה שיותר תיקים עם פוטנציאל. מבחינתכם, אתם מעוניינים בייצוג מקצועי של עורך דין מוסמך המתמחה בתחום המקרקעין. עורך דין מתמחה במקרקעין הוא עורך דין המכיר את כל החוקים, השטיקים והטריקים בתחום ויכול לסייע לכם בחיסכון כלכלי עצום בעת רכישת נכס.
  • וותק – הוותק הנו פרמטר חשוב בבחירת עורך דין כיוון שלאורך השנים החוקים משתנים בנוגע למקרקעין במדינה ועורך דין וותיק בתחום שיכיר את החוקים הישנים לצד החודשים יוכל להשתמש בידע הזה לטובת לקוחותיו. כמו כן שלניסיון אין מחיר בלי שום קשר לחוקים חדשים/ישנים.
  • ממליצים – במידה וזה בסדר מצד העורך דין, כדאי לבקש לשוחח עם לקוח או שניים עמם עבד עורך הדין ולוודא עמם כמה הוא חסך להם וכיצד התיק שלהם התנהל באמתחתו.
  • מחיר – המחיר משחק תפקיד משמעותי, אולם לא כדאי לחסוך בתשלום כדי לזכות בחיסכון כלכלי גדול יותר. וודאו כי המחיר שאתם משלמים לעורך דין הוא באמת נמוך יותר מהחיסכון שלכם בשימוש בו.

לסיכום; עורך דין מתמחה במקרקעין הוא לא דבר שצריך להקל בו ראש. כל נושא המקרקעין הוא סביב עסקאות גדולות בדרך כלל ולכן חשוב להיעזר באיש מקצוע מנוסה שיסייע לכם בחיסכון כלכלי גדול ככל האפשר.

 

 

שולחן מנהלים

הצללה לבית

אחד מפרטי הריהוט הבולטים בעל משרד, הינו ללא ספק שולחן מנהלים. הלקוח שמעוניין לרכוש שולחן למנהלים, חייב  לשאול את עצמו מה אופי העבודה, איזה סוג של מנהל הוא, היות ובשאלה זו, קיים היגיון רב, כי מי שמבצע את העבודה במשך היום במשרד, אף מזוהה איתה. שולחן שיהיה קטן יחסית, יקנה תחושה של אינטימיות, כאשר מגיעים אורחים כמו אנשי עסקים. הבחירה של שולחן עבור מנהל,  מעידה על הציפיות של המנהל מעצמו ומהתפקיד שעליו הוא מנוי. מעבר לרושם היוקרתי של שולחן עבור מנהל, יש לדייק בארגון הנכון של העבודה ולדאוג כי תהיינה לשולחן מגירות שבהם הוא יוכל לאחסן מסמכים ושלשולחן תהיה תוספת של מקום למקלדת, היות וכל המנהלים כמו כל העובדים, נמצאים מול מחשב כל היום במסגרת עבודתם.

חלוקה נכונה של שולחן מנהל והמראה המעוצב שלו

חוץ מהמראה של שולחן מנהלים שחייב להיראות מרשים, הוא יהיה צריך להיות מאורגן היטב לעבודה. השולחן צריך שיהיו בו מדפים ומגירות, כך שיוכל להיות בעל חלוקה נכונה של חומרי העבודה הרבים של כל מנהל משרד. המנהל יהיה צריך לבדוק את השולחן בזמן הרכישה, כך שיישב מולו, כך שיקבל מושג לגבי הנוחות של השולחן. בדיקה זו היא בעלת חשיבות, כי הריהוט ישמש אותו לשנים ארוכות. יש לוודא כי חומרי הגלם של שולחן שמיועד למנהלים, יהיו חזקים ואיכותיים כמו עץ מלא, מסוג איכותי. ישנם כאלה שאוהבים יותר את הגנון המודרני כמו מנהלים בחברת הי טק, כך שבהחלט ניתן למצוא שולחן שיהיה מברזל ועליו פלטת זכוכית מרשימה.

הפריט הראשון שבולט בחדר מנהלים- שולחן מנהלים

יש לציין, כי בכניסה לחדר מנהלים, הפריט הראשון שיבלוט יהיה כמובן שולחן מנהלים, היות והוא הפריט מתוך הריהוט המשרדי שהוא הגדול ביותר. השולחן צריך להיות בעל עיצוב  מרשים, כך שישקף את עמדת המנהל וסמכויותיו. במשרד זה, מתנהלות פגישות שונות אם יחד עם העובדים או אורחים שמגיעים  להיפגש עם המנהל כגון אנשי עסקים שונים ועוד. יש לרכוש ריהוט משרדי, כאש החברה שממנה תרכשו את שולחנות העובדים והמנהלים ושאר פרטי הריהוט תהיה מוכרת ותהיה אחריות מלאה מטעם החברה על הריהוט שנרכש.

איך אפשר לעצב חלל עבודה בצורה טובה?

שמאי מקרקעין בתל אביב

עיצוב חלל עבודה הינו חשוב במיוחד, גם לנוחות העובדים וכמובן שגם לנוחות הלקוחות ונראות העסק.

חללי עבודה מעוצבים יכולים להיות חללים מכל סוג, בין אם מדובר במשרד רואי חשבון עד למשרדים של חברות הייטק, משרדי מעצבים, בתי עסק כמו מספרות, סטודיו לצילום, משרד פרסום ועוד.

אז כיצד תוכלו לעצב את חלל העבודה בצורה טובה יותר? כמה טיפים טובים בהמשך.

חשבו מחוץ לקופסא – כאשר אתם ניגשים למלאכת העיצוב חשוב לתכנן את עיצוב חלל העבודה תוך רישום סקיצה ראשונית. חשבו את שטח החלל וחשבו בעיצוב מחוץ לקופסא. לאחר שפינתם את הריהוט והחפצים המיותרים, נסו לחשוב על עיצוב מעניין וייחודי לחלל שלכם.

לדוגמא: משרד רואי חשבון לא חייב להיות משרד אפור ומשעמם. הוציאו את השטיחים האפורים מהמשרד, החליפו את הרצפות האפורות בפרקט לבן (כזה שצבעו בעצם אפור בהיר), החליטו כי אתם מקנים חמימות למשרד על ידי פריסת שטיחים כפריים, והוסיפו ספות בעיצוב חם ומזמין, כמו גם פריטים שמשרים אווירה ביתית.

רהטו את החלל בצורה נעימהספות איטלקיות, מערכות ישיבה מסיביות מעץ מלא, ספות עתיקות במראה כפרי עשויות עור איכותי, שולחנות קפה ייחודיים, שטיחים ארוגים צבעוניים ועוד, כולם יהפכו את חלל העבודה לכזה שמרוהט בצורה נעימה.

השקיעו מחשבה בפרטים כמו חדר האוכל, עמדות העבודה, פינות הישיבה וכדומה,  ותוכלו לרהט את המשרד וחלל העבודה שלכם כך שהעובדים ירגישו בו בנוח, והלקוחות לא ירצו לעזוב אותו.

הוסיפו טאצ’ אישי – חשוב להוסיף אמירה אישית לעיצוב החלל. לדוגמא: הצגת כתבות אודות המשרד בצורה צבעונית על הקירות תראה את הקשר בין העיצוב לעיסוק של המשרד שלכם. הצגת פרסים על מדף במשרד פרסום תעיד על ההישגים של המשרד, ותמונות עם לקוחות מרוצות שעברו מהפך, תוסיף גם היא נגיעה אישית לחלל.

אל תפחדו משימוש בצבעים – אל תפחדו משימוש בצבע. חלל עבודה גם אם הוא מעוצב בסגנון מודרני או תעשייתי שבו ישנו פחות שימוש בצבע, הוא עדיין כזה שניתן להוסיף בו תמונות צבעוניות, עציצים פורחים וצבעם עז, שטיח או ספה בצבע בוהק שתשבור את השממה ועוד.